Doctorem Bant Süreci

Doktorlar hastaları tedavi ederken bant kullanırlar. Bu bantlar çok güçlüdür ve kas ağrısı ve eklem sorunlarına yardımcı olabilir.

Doctorem Bant Süreci
Doctorem Bant Süreci Haber Metraj
moyo

Doktorlar hastaları tedavi ederken bant kullanırlar. Bu bantlar çok güçlüdür ve kas ağrısı ve eklem sorunlarına yardımcı olabilir. Ayrıca yara tedavisi ve yaraları temiz tutmak için kullanılırlar. Hastalar iyileşme sürecini hızlandırmak için bandı kendileri uygularlar. Buna kendi kendine bantlama denir. Doctorem bantları en çok bu amaç için kullanılır, ancak başka markalar da mevcuttur.

Doctorem Bant Yapısı

Doctorem bant, cilde kolayca yapışan bir tıbbi bant türüdür. Farklı ebatlarda rulo olarak satılmaktadır ve steril bir dış katmana sahiptir. Bu tabaka mikroorganizmaların banda girmesini ve hastalara zarar vermesini engellerken aynı zamanda cildi de korur. İç katman fazla nemi emer ve bant katmanları arasında sıkışmasını önler. Bir hastayı bantladıktan sonra fazla nemi bir havluyla çıkarmak kolaydır. Bu, sporcuların yaralanmalarının yanı sıra yanıklar ve kesiklerin tedavisi için harikadır. İyileşmeyi desteklemek için açık yaralarda bile kullanılabilir. Üyelik kayıt sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Doctorem üyelik bant, hastalarda birkaç farklı amaç için kullanılır. İlk olarak, doktorlar cerrahi işlemler sırasında kanamayı önlemek için kullanırlar. Ayrıca ameliyat sırasında eklemleri birbirine bantlamak veya kesikleri ve yaraları minimum iltihapla kapatmak için de kullanırlar.

Kendi kendine bant çeken hastalar, daha fazla yaralanma ve enfeksiyon riskini azaltan hareket etmelerini önlemeye yardımcı olur. Bu özellikle cilt yaralanmaları için faydalıdır, ancak cildinizi yatak böceklerinden korumak veya zehirli sarmaşıktan kaynaklanan döküntüleri önlemek gibi cerrahi olmayan amaçlar için de kullanabilirsiniz. Üyelik kayıt sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor