Milli takımda bu maçın ve takımın en skorer oyuncuları

Milli takımda bu maçın ve takımın en skorer oyuncuları
Milli takımda bu maçın ve takımın en skorer oyuncuları Haber Metraj
moyo

 

16 sayı ile pivot Zehra Gouness ve pasör Ebral Karacout oldu.

Nets Sudan, bugün 18:30'da Dünya Şampiyonası F Grubu dördüncü ve son maçında  Sırbistan ile karşılaşacak. Vatandaşlar, Milletler Cemiyeti'nde vidobet Sırbistan ile en son Temmuz ayında karşılaşmış ve Sırbistan'ın kazandığı bir savaş olmuştu.

Bu yıl Galatasaray kulüplerine katılmak için binlerce yüksek profilli başvuru gördü. Toplam 2.500 kişi üye olmak için hükümetin kapısını çalarken, Galatasaray Lisesi'nden 277 kişi otomatikman üye oldu.

Ardından sarı-kırmızılı kulüpte sporu bırakan 13 sporcu doğrudan üye olurken, Dulson Özbek yönetimi 95 üyeliği onayladı. Teknik direktör Okambrook otomatik üye olmadığı için Galatasaray futbolunu bırakmadığı için pozisyon eski yönetime verildi. Eski Cumhurbaşkanı Burak Elmas, 15 üyesine KHK ile tanınan hakları tamamen tükettiği için Cumhurbaşkanı Dursun Özbek 2022'de bu hakkını kullanamıyor. Tecrübeli antrenör, Cumhurbaşkanı Özbek'in kişisel vidobet giriş tercihlerine göre 2023 yılında resmi olarak üyeliğe kabul edilecek. Aslan'ın başkanı bu adımı attı ve koçunu daimi üye olarak uğurladı. Kasım ayında yapılacak tüzük gözden geçirme toplantısının ardından Ocak ve Şubat aylarında üyelik programının geri çekilmesi beklenirken, Cumhurbaşkanı Özbek, 2023'ün ilk aylarında profesörünü cumhurbaşkanlığı kotasına üye yaparak onurlandıracak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor