Daha iyisini yapmak istiyoruz

Daha iyisini yapmak istiyoruz
Daha iyisini yapmak istiyoruz Haber Metraj
moyo

Tecrübeli teknik direktör, şu an kendisine çok güvendiğini belirterek, "Maç boyunca sahada her şeyi en iyi şekilde gösterdik. Oyuncular harika bir oyun sergiledi. Topla ve topsuz çok güçlüydük. Çok fazla kaleciyle karşılaşabilecek kapasiteye sahibiz. Ayrı ayrı oregabet geliştirmemiz gerekiyor. Geliştirmek zorundayız. Bunun dışında, toplu olarak Fenerbahçe çok iyi gidiyor. Türkiye'de ve Avrupa'da hedeflerimize ulaşmak için her seferinde daha iyisini yapmak istiyoruz. "

İsa sözlerine şu sözlerle devam etti:

"Aslında Beşiktaş maçında  savunmada 3 oyuncu yerine 4 oyuncu oynadık. Oyunda değişiklikler olabilir. Top bizdeyken 3 oyuncu geride, bizde değilken 3 oyuncu var. , 4 defans, Beşiktaş'ta böyleydi ve bu maçta da öyle. Her antrenmanda, her maçta ne yapmak oregabet giriş istediğimizi en iyi oyuncularım bilir. Çalışıyoruz ve her geçen gün gelişiyorlar. İyiyiz ama neredeyse hiçbir şey elde edemedik. Hedeflerimize ulaşmadan önce daha gidecek çok yolumuz var. "

'Kiev uzak dur'

Grup aşaması için  Jorge Jesus şunları söyledi: "Şu anki sıralamaya baktığımda fikrim değişti. Dynamo Kyiv, Rennes'e yenildi ve şu anda 0 puana sahip. Kiev dışarıda kaldı. Maç Fenerbahçe, Rennes ve Larnaka'da devam etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor