eşit bir oyunda gereksiz bir hata nedeniyle

eşit bir oyunda gereksiz bir hata nedeniyle
eşit bir oyunda gereksiz bir hata nedeniyle Haber Metraj
moyo

1-0 kaybettiklerini iddia ederek, “Eşit bir oyunda gereksiz bir hata nedeniyle bize 1-0 döndük. İkinci yarıda değişiklikler yaptık. Oyunu iade etmek için. Sakat ve cezalı  oyuncularımız da var. Bundan şikayet etmiyorum. Sen futbolun içindesin. Sadece bazen bizi biz yapar. İkinci golte defansımız yine başarısız oldu. Her ne ise, onunla bu kadar kolay karşılaşmalıydık. Daha iyi müdahale etmeliydik. Şimdi favorisen kendimize bir soru sormalıyız; Oyunu kazanmak için neleri feda etmemiz  gerekiyor? Ne yapmamalıyız? Maçı nasıl kazanabiliriz? Geçmişteki oyunlardan ders alarak oyun kazanmayı alışkanlık haline getirebilir miyiz? Sonuç olarak 3:2 kaybettik. Şunu da belirtmek isterim; VAR kararlarında bir dereceye kadar şanssızlık var ve genel olarak kararlar aleyhimize.

"Şikayet etmeden galibiyet serisine başlamalıyız"

Groenendijk, İstanbulspor maçına hazırlandıklarını belirterek, "Şikayet etmeden, bahane üretmeden sadece iyileşmek, gelişmek ve galibiyet serisine başlamak zorundayız. Bu hafta futbol açısından seçici bir takım ayaklanma bekliyorum. İstanbul'da önemli bir maça gideceğiz ve tüm bu olumsuzluklara isyan eden olumlu atmosferi geri getirebilecek bir galibiyet için hazırlanacağız. Umarım takım kesinlikle favorisen giriş her şeyini verir" dedi. (İHA)

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Lig Müdür Yardımcısı Ahmet Göksu, TVF  Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sorumlusu Mustafa Alpaslan, Milli Takım Koordinatörü Adama Semih Oktay, Galatasaray Touch Stadı'nda bugün oynanan maçları tribünlerden izledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor