En riskli transferdi...

En riskli transferdi...
En riskli transferdi... Haber Metraj
moyo

"Kulübün o dönemdeki değeri ve durumu göz önüne alındığında, Riskli bir transferdi bu riski aldık ve Nwakame ödedi, teşekkürler.Ertesi yıl Sörloth ismi geldi ve anlaştık ve imzaladık.Jin Ekuban baktığımız ve dolayısıyla favorisen satın aldığımız bir oyuncuydu.Ayrıca Kullanamadığımız isimler, sadece yaptığımız değişiklikler Nwakaeme, Serlot, Ekuban  Trabzonspor için önemli transferlerdi. Oynadıkları zaman çok ciddi katkı sağladılar."

"Onur ve Burak'a kırgın değilim,  bana kinleri var mı bilmiyorum"

Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz kadrodan çıkarıldı mı?

"Bu oldukça büyük bir karardı. Sonuçlar kötü olursa geri tepebilirdi. Sadece liderlik inisiyatifi gösterdi ve böyle bir karar verdi. Son aşamada Ünal hocamıza da soruldu. Yönetim tek karar vericiydi. sonuca bakarsak; Burak başarılı bir kariyer yaptı, Onur futbolu bıraktı. Ama sonuçta her iki oyuncu da Trabzonspor'a ciddi katkı sağladı. Kendi adıma, onlara kinim yok,  var mı bilmiyorum. Ayrılmak iyi favorisen giriş değil ama…»

"Masaları değiştirecek bir teknik ekip ve bir oyuncu var"

Bugünlere dönelim öğretmenim... Trabzonspor  büyük beklentilerle başladı, tıpkı son şampiyonlar gibi, istedikleri sonuçları alamadılar. Takımı ve Abdullah Avchi'yi nasıl değerlendirirsiniz?

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor