Ünlü İş Adamı Bulut Akacan Kimdir?

Bulut Akacan kimdir? Sorusuna cevap arayan kişiler bu başlık altında arama motorları üzerinden araştırmalar yapıyorlar.

Ünlü İş Adamı Bulut Akacan Kimdir?
Ünlü İş Adamı Bulut Akacan Kimdir? Haber Metraj
moyo

Bulut Akacan kimdir? Sorusuna cevap arayan kişiler bu başlık altında arama motorları üzerinden araştırmalar yapıyorlar. İş insanı Bulut Akacan hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler genç iş adamının iş hayatı ve özel hayatı hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Yapmış olduğu çeşitli yatırımlar ile ülke ekonomisine katkı sağlayan ve adından sıklıkla söz ettiren Bulut Akacan ile ilgili pek çok soru soruluyor ve cevabı merak ediliyor. 

Bulut Akacan Kimdir?

Akacan Holding yönetim kurulu başkanı olan Bulut Akacan aslen Kıbrıs asıllıdır. Bulut Akacan 1983 yılında Kıbrıs Bostancı Güzelyurt'ta dünyaya gözlerini açmıştır. 39 yaşındaki genç iş adamı bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atmıştır. Bulut Akacan ilk ve orta öğrenimini Türk Maarif Koleji'nde tamamladıktan sonra üniversitesi eğitimi için Amerika'nın Missouri eyaletine gitmiştir. Bulut Akacan burada Kansas City Of Missouri üniversitesi ekonomi bölümünü bitirmiştir. Bulut Akacan günümüzde Akacan Holding yönetim kurulu başkanlığı yapmaya devam ediyor.

Bulut Akacan'ın yönettiği Akacan Holding 30 yıllık bir geçmişe sahip. Bulut Akacan'ın ise şirkette 15 yıllık deneyimi bulunuyor. Şirket işlerinin yanı sıra spor ile de yakından ilgilenen Bulut Akacan bir dönem Kıbrıs Girne Spor kulübünde başkanlık da yapmıştır. Birçok sektörde yapmış olduğu projeler ile adını duyurmayı başaran Bulut Akacan Şerife Akacan ile evli olup iki çocuk babasıdır. 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor