Bursa Koltuk Yıkama Firmaları Tarafında Uygulanan Sıcak Karbonatlı Koltuk Yıkama Tekniği

Ev ve işyerlerine giren tozların nerdeyse % 80’i koltukların üzerine konar. Eğer gerekli temizlik sağlanmazsa bu koltukta ki tozlar insan sağlığını tehdit eder.

Bursa Koltuk Yıkama Firmaları Tarafında Uygulanan Sıcak Karbonatlı Koltuk Yıkama Tekniği
Bursa Koltuk Yıkama Firmaları Tarafında Uygulanan Sıcak Karbonatlı Koltuk Yıkama Tekniği Haber Metraj
moyo

Ev ve işyerlerine giren tozların nerdeyse  % 80’i koltukların üzerine konar. Eğer gerekli temizlik sağlanmazsa bu koltukta ki tozlar insan sağlığını tehdit eder. Bursa koltuk yıkama firmaları farklı yıkama tekniği kullanmaktadırlar. Günümüzde klasik yıkama teknikleri koltuğun derinlerinde biriken toz, mikroorganizmalara etki etmediğinden dolayı % 100 hijyenik bir temizlik sağlanamamaktadır.

Bu açıdan bakıldığında; halı ve koltuk yıkamaya farklı bir bakış açısı getiren Bursa koltuk yıkama şirketleri  ‘Sıcak Karbonatlı’ yıkama tekniğini kullanmaktadırlar.  Bu tekniğin sağladığı avantajlar ise; profesyonel, güvenilir, kaliteli ve hijyenik koltuk yıkama imkanı sunar.

Bursa koltuk yıkama personelleri; sabun, çamaşır suyu ya da deterjan gibi ağır kimyasallara kıyasla insan sağlığını ve mobilyaları hiçbir şekilde tehdit zarar vermeden çevre dostu ürün olan karbonattan faydalanmaktadırlar. Bu tür temizlikten faydalanmak için Bursa Türkü Temizlik sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Bursa Koltuk Yıkama;  Sıcak Karbonatlı Koltuk Yıkamanın Sağladığı Avantajlar

Koltuklarda oluşan yüzeyde ve derinde yer alan kir, leke ve mikroorganizmaları yüzeye çıkartarak % 100 hijyen sunar. Klasik temizleme tekniklerine nazaran % 80 daha az su kullanıldığından dolayı koltuklar kısa süre kurur. Koltukların renk ya da desenlerinde herhangi bir deformasyon oluşmaz. Kısa süreli bir hijyen değil uzun süreli koruma sağlayarak gereksiz maliyetlerin önüne geçer. Çevre dostu temizlik ürünü olduğu için çevreye de herhangi olumsuz etkisi olmaz. Çevreye zarara vermeden bir temizlik istiyorsanız Bursa Türkü Temizlik sitesinden destek alabilirsiniz.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor