MUBI’nin Türkiye’deki iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek

Çevrimiçi film seçkileri sunan dijital bir platform olmanın ötesinde yapım şirketi ve film dağıtımcısı da olan MUBI, iletişim çalışmaları için Excel İletişim ve Algı Yönetimi ile anlaştı. MUBI’nin kurumsal iletişim, medya iletişimi, kriz iletişimi, konu ve gündem yönetimi gibi tüm iletişim çalışmaları ocak ayı itibarıyla Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

MUBI’nin Türkiye’deki iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek
MUBI’nin Türkiye’deki iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek Haber Metraj
moyo

 

Dünya çapında 12 milyondan fazla üyesi bulunan en büyük sinemasever topluluğu MUBI, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi’ne emanet etti.

 

Sinemayı yüceltmeye adanmış global bir film seçkisi sunan ve dünya çapında 190 ülkeden erişilebilen MUBI, her zevke hitap eden en iyi filmlerin keşfedilmesine olanak tanıyor. MUBI küratörleri tarafından her gün özenle seçilen yeni filmler, dünyanın her yerinden farklı izleyicilerle buluşuyor. 2007 yılında, sinemaseverlerin yorum ve listelerini paylaşabilecekleri ve filmler üzerine tartışabilecekleri bir sosyal ağ olarak kurulan, 2012 itibarıyla faaliyetlerini Türkiye'ye de taşıyan MUBI, 2023 yılında sinema tutkunlarının gözde buluşma noktası olmaya devam ediyor. 

 

Excel İletişim ve Algı Yönetimi Hakkında

1994 yılında kurulan Excel İletişim ve Algı Yönetimi, ulusal ve uluslararası pek çok saygın kuruluş, marka ve sivil toplum örgütünün yanı sıra kamu kurumlarına da marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyor. Dünyanın en büyük entegre iletişim çözüm sunan ağlarından Fleishman Hillard’ın Türkiye Temsilciliğini de üstlenen Excel İletişim ve Algı Yönetimi, ICCO (Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği) tarafından verilen Uluslararası Danışmanlık Yönetimi Standardı’na sahip ve ICCO’ya bağlı meslek örgütü İDA’nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) kurucu üyesi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor