Nokta Sigara Yanığı Tamiri

Bir çoğumuz evlerde kullandığımız koltuk takımlarında ve araç koltuklarında oluşan sigara yanığından büyük bir rahatsızlık duyuyoruz.

Nokta Sigara Yanığı Tamiri
Nokta Sigara Yanığı Tamiri Haber Metraj
moyo

Bir çoğumuz evlerde kullandığımız koltuk takımlarında ve araç koltuklarında oluşan sigara yanığından büyük bir rahatsızlık duyuyoruz. Çünkü sigara külünün düşmesi sonucu oluşan bu yanıklar döşemelerin delinmesine ve çirkin bir görüntü oluşmasına neden oluyor. Ve çoğu kez oluşan sigara yanıklarını kapatmak için o bölgenin üzerine örtü ve benzeri kapatıcı ürünler kullanarak çirkin görüntüyü engellemeye çalışıyoruz. Veya bu tür bir yanık yüzünden komple döşemeyi ya da koltuk takımlarını değiştirmeyi bile isteyebiliyoruz.  Oysa Nokta Sigara Yanığı Tamiri ile bu sorunlardan tamamen kurtulma imkanımız bulunuyor. Peki nasıl mı?

Sigara Yanığı Tamiri

Nokta Sigara Yanığı Tamiri firması Adana’da hizmet veren ve otomobil ve ev koltuklarında oluşan yanıkları profesyonel bir şekilde tamir eden bir firma. Bu sektörde yaklaşık olarak 10 yıllık bir deneyime sahip olan firma bünyesinde koltuk sigara yanığı tamiri gerçekleştiriliyor. Bu tür bir uygulama için kullanmış olduğunuz koltuk takımının döşeme türü hiç fark etmiyor. Kadife, süet, nubuk ve güderi gibi özel döşeme kumaşları bile profesyonel bir şekilde tamir edilerek rahatsız görüntü tamamen ortadan kaldırılıyor.

Koltuk Sigara Yanığı Tamiri

Nokta Sigara Yanığı Tamiri tarafından yapılan her bir sigara yanık tamiri %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor. Aynı zamanda yapılan çalışmalar çok uygun fiyatlarla gerçekleştiriliyor. Ve bu işlemlerin ardından küçük bir sigara yanığı için bütün bir döşemeyi ya da koltuk takımını değiştirmenize hiç gerek kalmıyor.

Sigara yanığı tamiri nasıl yapılır diye araştırdığınızda tüm araştırmalarınız sizleri tek bir firmaya yönlendiriyor. Nokta Sigara Yanığı Tamiri uzman bir ekip ve yenilikçi bir teknolojiyle ev veya araç koltuklarında meydana gelen sigara yanıklarını gerektiği şekilde tamir ediyor. Ve sizleri büyük bir dertten kurtarıyor.

Detaylı Bilgi ve Randevu Almak İçin:

İnstagram: https://www.instagram.com/noktasigarayanigi/

Web Sitesi: https://www.noktasigarayanigi.com/

Telefon: 0532 707 59 76

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor