Yemek Odası Dekorasyonunda En Yeni Trendler

Yemek Odası Dekorasyonunda En Yeni Trendler
Yemek Odası Dekorasyonunda En Yeni Trendler Haber Metraj
moyo

 

Yemek odası, evlerin en sıcak ve en samimi ortamlarından biridir. Burada aileler ve misafirler bir arada yemek yiyebilir, sohbet edebilir ve keyif vakit geçirebilir. Bu nedenden ötürü de yemek odasının dekorasyonu için tüm parçalar özenle seçilmeli ve evin diğer odalarıyla da uyumlu bir atmosferin tasarlanması sağlanmalıdır.

Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Yemek odası dekorasyonunda ilk adım; yemek odasının boyutunu ve şeklini analiz etmektir. Bu mevcut mobilyaların ve eklenmesi planlanan mobilyaların boyutlarını belirlemek için önemlidir. Daha sonra da renk ve desen seçimine geçebilirsiniz.

Ayrıca yemek masası ve sandalyeler de dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Masa ve sandalyeler aynı stilde olmalıdır. Burada yemek odası aydınlatmasının da önemli olduğunu unutmamak gerekiyor. Aydınlatmanızı yemek masanızın üzerine konumlandırarak ortamın canlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak, yemek odası dekorasyonunda evin diğer odalarından farklı olarak samimi ve modern bir ortam tasarlanmalıdır. Renkler, mobilyalar, aydınlatma ve aksesuarlar özenle seçilmeli; evi genel stiline uygun tasarıma sahip olmalıdır.

Yemek Odası Takımları

Yemek odası, evlerin en önemli odak noktasıdır. Bundan dolayı yemek odası takımında bulunan her parçanın önemi büyüktür.

Yemek odası takımı, evinizde yemeğinizi keyifle yiyebilmeniz için önemli bir rol oynar. Bunun için yemek odası mobilyalarının konforlu, güvenli ve uygun bir şekilde tasarlandığından emin olmanız gerekiyor. Mobilya seçiminizde mevcut alanın boyutuna, mobilyaların görünümüne ve kullanıma amacına dikkat etmek zorundasınız.

·Yemek Masası

Öncelikle yemek masası seçimini yapmalısınız. Yemek masası, birbirinden leziz sofraların kurulabilmesi için gerekli olan bir mobilya parçasıdır.

 

Yemek masası seçerken, masanın boyutunu ve şeklini (dikdörtgen, yuvarlak, oval vb.) dikkate almalısınız. Ayrıca masanın malzemesini  (ahşap, cam, metal vb.) ve renklerini de seçmelisiniz.

·Sandalye

 

Yemek masasındaki sandalyelerin konforlu ve uygun bir şekilde tasarlandığından emin olmalısınız. Ayrıca sandalyelerin renkleri ve malzemeleri de yemek masası ile uyumlu olmalıdır. Sandalyelerin destekli ve rahat olması da çok önemlidir. Çünkü yemek yerken uzun süre oturmanız gerekecektir.

·Konsol

 

Konsol, yemek odası takımlarının bir parçasıdır. Bu mobilyalar yemek masası eşyalarınızı ve diğer gereçlerinizi saklamanıza olanak tanımaktadır. Ayrıca yemek odası konsollarında yer alan aynalarsa yemek odası dekorasyonunu tamamlayacaktır.

Gündoğdu Mobilya Yemek Odası Takımları

Yemek odası dekorasyonuyla vakit kaybetmek istemeyenler için birkaç yemek odası takımı önerisinde bulunacağız.

Gündoğdu Mobilya Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

Sümela Yemek Odası

8.965 TL

Empoli Mini Yemek Odası

9.035 TL

Rustik Yemek Odası

12.890 TL

Empoli Yemek Odası

13.360 TL

Fulya Yemek Odası

13.450 TL

Hünkâr Yemek Odası

15.790 TL

Sementa Yemek Odası

16.650 TL

Bade Yemek Odası

16.675 TL

 

 

Gündoğdu Mobilya yemek odası modelleri fiyat tablosuna baktığımızda yemek odası fiyatlarının oldukça uygun aralıklarla satışa sunulduğunu görüyoruz. Yemek odası dekorasyonu konusunda yardıma ihtiyacı olanlar Gündoğdu Mobilya’nın Fabrika Satış Mağazalarını ziyaret edilirsiniz.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor