İlçe Başkanı Aycan Atalay'ın Milletvekili Adaylığını Partinin Çanakkale İl Başkanı Açıkladı

İlçe Başkanı Aycan Atalay'ın Milletvekili  Adaylığını Partinin Çanakkale İl Başkanı Açıkladı
İlçe Başkanı Aycan Atalay'ın Milletvekili  Adaylığını Partinin Çanakkale İl Başkanı Açıkladı Haber Metraj
moyo

Memleket Parti Yenice İlçe Başkanlığının hizmet binası düzenlenen törenle yoğun ilgiyle açıldı. Törene Memleket Partisi Çanakkale il Başkanı katılarak konuşmasında Aycan Atalay'ın Milletvekili Adaylığını Açıkladı. Törene Memleket Partisi Çanakkale il Başkanı Fuat Öztürk, parti ilçe başkanları ve yetkilileri, milletvekilleri aday adayları, basın mensupları  ve vatandaşlar katıldı. Yenice ilçe baskank olan aynı zaman da açıklanan milletvekili adayı Aycan Atalay'ı tanıyalım.

Milletvekili Adayı Aycan Atalay kimdir?

Aycan Atalay  29 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da 5 çocuklu bir ailenin 5.çocuğu olarak dünyaya geldi. İlk,orta ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladı. Sonrasında 1991 yılının Aralık ayında Almanya Dortmund şehrine yerleşti. Orada İnsan Bilimi ve Psikolojisi bölümünde okudu.

Yanı sıra IBZ Sprachkurses Dortmund’da özel Almanca dersi alarak ana dili seviyesinde başarı sertifikası alarak bitirdi. Almanya’da katılmış olduğu bilgisayar, daktilo, steno ve muhasebe kurslarına katılarak tüm eğitimlerimi başarıyla tamamladı. Sonrasında Dortmund’un Hafen kentinde firma Hoesch demir Çelik fabrikaları bünyesinde ticarete atıldı. 1994-1999 yılları arasında demir Çelik sektöründe BMW Almanya’ya CNC ve taşlama firmamda iş sahibi olarak çalıştı. 2000 yılında tekrar Türkiye'ye dönme kararı alarak, Muğla’nın Datça beldesinde Özil Mocam’ta turizm işletmeciliği yaptı.

Daha sonra 2001-2005 yılları arasında İstanbul Avcılar ve Küçükçekmece semtinde toptan ve perakende satış olmak üzere Efor Kimya endüstriyel temizlik ve hijyen malzemeleri firmasının İstanbul Avrupa yakası bölge bayiliğini yaptı. 2005-2016 yılları arasında Uçak Kardeşler Gıda seracılık uluslararası nakliye Ltd Şti inde muhasebe müdürü olarak görev yaptı.

2017-2019 yılları arasında İstanbul Beykoz Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünü örgün eğitim olarak birincilikle bitirdi. 2019 yılında eşinden ayrıldıktan sonra 15 yıl  boyunca yazlıkçı olarak ikamet ettiği Çanakkale’nin Lapseki ilçesine daimi olarak yerleşti. 2019-2022 yılları arasında Çanakkale Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı kapsamında Kaymakamlık yerel  yönetimler be STK’lar ile işbirliği yaparak Fahri çalışan ünvanıyla dezavantajlı bireylere sosyal ve psikolojik danışmanlık hizmeti ile destek verdi. Aynı esnada 2020-2023 Şubat ayına kadar İZMİR Karşıyaka UCK KALE Sigorta ve Aracılık hizmetleri Ltd Şti bünyesinde Çanakkale bölgesinde sigorta operasyon yöneticisi olarak çalıştı.

Şimdilerde tüm deneyim, eğitim ve birikimlerimle Çanakkale Memleket Partisi İl Başkanımızın engin deneyimleri ve vizyonu ışığında partiye gönül vermiş çalışma arkadaşlarıyla Çanakkale Yenice ve Çan ilçelerinin Memleket Partisi teşkilatlarını kuruyor ve partiye yenilikçi misyonu Atatürk’ün yolu ilke ve inkılaplarına bağlı bir şekilde çalışmalarını sahada aktif olarak devam ettiriyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor