İSTANBUL’UN KÜLTÜR SANAT ROTASINA YENİ BİR SOLUK KATACAK SAHNE VE GÖSTERİ

İSTANBUL’UN KÜLTÜR SANAT ROTASINA YENİ BİR SOLUK KATACAK SAHNE VE GÖSTERİ
İSTANBUL’UN KÜLTÜR SANAT ROTASINA YENİ BİR SOLUK KATACAK SAHNE VE GÖSTERİ Haber Metraj
moyo

PERFORMANS SANATLARINA KUCAK AÇAN BİR MERKEZ OLMAK AMACIYLA YOLA ÇIKAN HOUSE OF PERFORMANCE  (HoP), 26 NİSAN ÇARŞAMBA AKŞAMI  ZUHAL OLCAY   KONSERİ İLE AÇILACAK… HOUSE OF PERFORMANCE  (HoP),    SANATSEVERLERİ  TİYATRO,  SİNEMA, KONSER GİBİ   BİRBİRİNDEN RENKLİ GÖSTERİMLERLE BULUŞTURACAK.

 

Harun Türk, Hakan Haksun, Bosna Altın işbirliğiyle oluşturulan House of Performance (HoP) yazar-yönetmen Özen Yula’nın genel sanat yönetmenliği ile tiyatro, konser  ve   interaktif gösterilerle İstanbul’un en önemli kültür ve sanat merkezi olma yolunda önemli bir adım atıyor.

Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının yön vereceği atölyeler ve farklı eğitim seminerleri ile aynı zamanda çok amaçlı bir kültür merkezi olmayı hedefleyen House of Performance  (HoP)’ta Mayıs ayından itibaren birbirinden farklı performanslar izlenebilecek.

Bakırköy’de, geniş kitlelerce bilinen Avşar sinemalarının yerinde açılacak olan House of Performance (HoP), 26 Nisan’daki Zuhal Olcay konserinden sonra Ali Poyrazoğlu, Nilgün Belgün, Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu, Aşkım Kapışmak gibi gösterimlerle sanatseverlerin yeni buluşma noktası olacak. 

Çağdaş ve modern bir dekorasyon ve anlayışla açılan mekanın birinci katında son teknoloji içeren 411 kişilik bir performans salonu, zemin katında genç ve dinamik oyunların sunulacağı bir gösteri sahnesi ve festival filmlerin gösterileceği 2 adet sinema salonu bulunuyor. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor