Dr. Muzaffer Kuşhan cezaevinde

19 yaşındaki Dila Kurt'un Dr. Kuşhan’ın Polonezköy’deki zayıflama kliniğindeki ölümüyle ilgili dav sonuçlandı. Dr. Kuşhan “bilinçli taksirle ölüme neden olma” suçundan 3 yıl 6 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Dr. Muzaffer Kuşhan cezaevinde
Dr. Muzaffer Kuşhan cezaevinde

19 yaşındaki Dila Kurt'un  Dr. Kuşhan’ın Polonezköy’deki zayıflama kliniğindeki ölümüyle ilgili dav sonuçlandı. Dr. Kuşhan “bilinçli taksirle ölüme neden olma” suçundan 3 yıl 6 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

2 yıl doktorluk yapamayacak

Habertürk'te yer alan habere göre; cezası iş ve özel durumu nedeniyle 2 kez erteleten Kuşhan, 9 Haziran’da infaz savcılığına teslim oldu. Kartal Cezaevi’ne konulan ünlü doktor, 18 Eylül 2018 tarihine kadar cezaevinde yattıktan sonra bir yıllık şartlı tahliye sürecinin ardından cezasını tamamlamış olacak. Kuşhan bu tarihten sonra da verilen meslekten men cezası nedeniyle 2 yıl doktorluk yapamayacak.

Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencisi Dila Kurt (19), 2008’de Dr. Kuşhan’ın Polonezköy’deki zayıflama kliniğine gitmiş, 45 günde 14 kilo vermişti. Kurt, uygulanan diyete dayanamamış ve 7 Eylül 2008’de klinikteki havuz başında hayatını kaybetmişti.

muzaffer kuşhan dila kurt ceaevi polonezköy zayıflama kampı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta transfer tamam
Beşiktaş'ta transfer tamam
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage