Reklam
Reklam

İşte Digiturk'ün yeni sahipleri

Katarlı firma olan beIN MEDIA, Digiturk markası altında faaliyet gösteren Türk dijital platform grubunun, holding şirketi DP Acquisitions B.V’yi satın alma sürecinin tamamlandığını açıkladı.

İşte Digiturk'ün yeni sahipleri
İşte Digiturk'ün yeni sahipleri Kubilay Kos
Bu içerik 857 kez okundu.
Reklam

Katarlı beIN MEDIA GROUP LLC (beIN MEDIA), Çukurova Grubu ile Providence Equity Partners tarafından kontrol edilen fonlara ait olan ve Digiturk markası altında faaliyet gösteren Türk dijital platform grubunun, holding şirketi DP Acquisitions B.V’yi satın alma sürecinin tamamlandığını açıkladı.

beIN MEDIA GROUP'un Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Nasser Al-Khelaifi, grubun tarihindeki en büyük anlaşma olan bu satın almanın, küresel genişleme sürecinde önemli bir kilometre taşı olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Bu satın alma, yüksek büyüme potansiyeli olan ve gelişmiş piyasalarda en yüksek kaliteli yayın deneyimi sağlamaya ilişkin kararlılığımızın da bir ifadesidir. Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesi ile olan komşuluğu ve Avrupa ile Asya'daki bizim için önemli piyasalara olan yakınlığı da göz önüne alındığında, Türkiye pazarına girişimiz, beIN MEDIA GROUP açısından çok önemli bir adımdır. Digiturk, hızla büyüyen Türkiye piyasasında bizi lider konumuna getiriyor ve önümüzdeki yıllar için çok önemli iş fırsatlarını yakalama şansı sunuyor. Digiturk platformunu güçlendirmeyi ve Türkiye'nin dijital yayıncılık ve spor alanındaki heyecan verici dinamiklerini küresel deneyimimiz ile daha da geliştirmeyi amaçlıyoruz.”

 

digiturk katar türkiye digiturk kime satıldı digiturk kimin digiturk'ün sahipleri
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta transfer tamam
Beşiktaş'ta transfer tamam
Pentagon El Adnani'nin ölümünü doğruladı
Pentagon El Adnani'nin ölümünü doğruladı