Snapchat'e yeni özellikler geldi

Snapchat kullanıcılara daha iyi bir sosyal medya platformu deneyimi sunmak adına yeni özellikleri ve kullanıcı filtrelerini bünyesine kattı.

Snapchat'e yeni özellikler geldi
Snapchat'e yeni özellikler geldi Kubilay Kos

Popüler sosyal medya uygulaması Snapchat, son dönemde kullanıcıların en çok tercih ettikleri sosyal medya platformlarından biri haline geldi.

Kullanıcıların sosyal medya üzerinde gerçekleştirdiği aktivitelere farklı bir bakış açısı getirerek, sektördeki varlığını sürdüren Snapchat, yeni girişimi ile kullanıcılarına daha kaliteli bir uygulama deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Snapchat, bünyesine kattığı yeni özelliklerle kullanıcıların filtre kullanım tercihlerine odaklanırken, hitap ettiği kullanıcı kitlesini genişletmeyi amaçlıyor.

Snapchat yeni özelliklerle güçlendi

Snapchat; Android, iOS kullanıcılarına yönelik olarak getirdiği yeni özellikler ile daha çeşitli seçenekleri barındıran bir uygulama deneyimine sahip olacaklar.

Kullanıcıların "italik, bold" seçenekleri ile başlıklarını yazabilirken, parmaklarını metnin üzerinde durarak, metnin altını çizebilecekler.

Snaplerini video olarak göndermeyi tercih eden kullanıcılar, söz konusu başlıkları videonun herhangi bir yerinde, istedikleri büyüklükte kullanabilecekler.

Kullanıcıların videoların üzerinde yer alacak "T" harfine basılı tutarak, istedikleri boyuttaki başlıkları meydana getirebilecek, video üzerinde kullanabilecekler.

Snapchat'in uygulama özelinde kullanıcılara sunacağı bir başka özellik ise belki de kullanıcıların en çok zorluk yaşadığı özellik konusunda olacak.

Kullanıcılar Snap Lensleri yüzlerini getirmeleri için artık uzun süre ekrana basmalarına gerek kalmayacak. Bunun yerine kullanıcı yüzlerine uygulanacak hafif bir tıklama, özelliğin işleve geçmesini sağlayacak.

Kullanıcıların sahip olacağı son özellik ise Snapchat'in bu yılın başlarında kullanıcıların kendi filtrelerini meydana getirmesi yönünde olacak.

Snapchat'in web sitesi üzerinde kişiselleştirilmiş filtrelerini meydana getirebilen kullanıcılar, artık daha kolay bir şekilde kendi filtrelerini oluşturabilecekler. Şirket yine de kullanıcıların biraz Photoshop kullanım bilgisi sahibi olmalarının gerekil olduğunu vurguluyor.

SDN

snapchat snapchat indir snapchat nedir snapchat özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta transfer tamam
Beşiktaş'ta transfer tamam
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage