Didem Arslan Yılmaz CNN Türk'ten ayrıldığını açıkladı

CNN Türk ekranlarında Türkiye'nin Gündemi programını sunmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, habertürk'e tekrar döndüğünü açıkladı.

Didem Arslan Yılmaz CNN Türk'ten ayrıldığını açıkladı
Didem Arslan Yılmaz CNN Türk'ten ayrıldığını açıkladı

CNN Türk ekranlarında Türkiye'nin Gündemi programını sunmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, habertürk'e tekrar döndüğünü açıkladı. Habertürk ekranlarında 13 Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye’nin Nabzı programlarını sunan Didem Arslan Yılmaz, 22 Mayıs 2016'da kanal ile yolları ayırmıştı.


Didem Yılmaz Arslan'ın Twitter' üzerinden yaptığı açıklama şu şekilde:
9 yıl emek verdiğim Habertürk’e yeni bir heyecanla ve yeni bir başlangıçla dönüyorum.

Didem Arslan Yılmaz kimdir?

Didem Arslan Yılmaz, Türk haber spikeri ve muhabir.

1992'de Basın Yayın Yüksekokulu'ndan mezun oldu. Gazeteciliğe 1992'de Flash TV'de haber sunarak başladı.[1] Sonra Kanal D'ye geçerek muhabirlik yaptı. Çalar Saat programını Serdar Cebe'yle Haftasonu Haberleri'ni sundu. Daha sonra Uğur Dündar ekibinde Star TV'ye geçti. Daha sonra Habertürk'e geçti ve Haber Sahası programını sundu.

Didem Arslan Yılmaz daha sonra yine Habertürk 'te 13 Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye'nin Nabzı programlarını sunduktan sonra 2016 yılı Mart ayının sonunda Habertürk'ten istifa ederek CNN Türk'e geçmiştir.

Didem Arslan Yılmaz 22 Mart 2016 tarihinde Twitter'da ''Habertürk'deki 10 yıllık yolculuğum sona erdi. Arayanlara, destek mesajlarınıza ve yorumlarınıza çok teşekkür ederim. Görüşmek üzere'' şeklinde tweet attı. 6 Nisan 2016 tarihinde de bir tweet atarak eski çalıştığı CNN Türk'e geri döndüğünü bildirdi.

didem arslan yılmaz cnntürk habertürk sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta transfer tamam
Beşiktaş'ta transfer tamam
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage