Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk'ün hastanede uyutuluyor

Kuzey Güney, Sakarya Fırat ve Kış Güneşi dizilerinde yer alan oyuncu Çağdaş Onur Öztürk yeni sezonda kadrosuna dahil olduğu “Diriliş Ertuğrul” dizisindeki rolü için aldığı binicilik eğitimi sırasında attan düştü. Ünlü oyuncunun durumunun kritik olduğu ve uyutulduğu belirtildi.

Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk'ün hastanede uyutuluyor
Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk'ün hastanede uyutuluyor Kubilay Kos

Kuzey Güney, Sakarya Fırat, Kendime İyi Bak ve Kış Güneşi dizilerinde yer alan oyuncu Çağdaş Onur Öztürk yeni sezonda kadrosuna dahil olduğu “Diriliş Ertuğrul” dizisindeki rolü için aldığı binicilik eğitimi sırasında attan düştü.

Dün Şile'deki bir binicilik tesislerindeki çalışması sırasında, atın mıcırlı alanda hızlanması sonucu Öztürk'ün düştüğü öğrenildi.

Habertürk'te yer alana habere göre, sert düşme sonrası, Öztürk’ün elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileği kırıldı.

Ümraniye Devlet Hastanesi’nin Acil Servisi’ne kaldırılan ve durumunun ağır olduğu öğrenilen oyuncu acılarını hissetmemesi için uyutuldu. Öztürk, eşinin verdiği imzalı izinle Maslak'ta özel bir hastaneye nakledilerek ameliyata alınacağı öğrenildi.

Çağdaş Onur Öztürk kimdir?

Çağdaş Onur Öztürk, 16 Ağustos 1979 tarihinde Sivas’da doğmuştur. İlk, orta ve lisede de tiyatro oyunlarında yer aldı. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nde okurken de fakültenin tiyatro kulübünde faaliyet gösterdi. Üniversite bitince askerliğini yaptı ve dönünce kısa bir süre bir ilaç firmasında temsilcilik yaptı.

Sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü’ne girerek orada okudu ve mezun oldu. Bu okulda okurken 2008 yılında “Gazi” dizisi ile televizyona adım attı.

Osman Sınav tarafından yaratılan ve 2009 yılında başlayan, başrolünde Tayanç Ayaydın’ın oynadığı “Sakarya Fırat” dizisinde oynadı.
2011 yılında başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Merve Boluğur’un oynadığı “Kuzey Güney” adlı dizide kötü adam Barış Hakmen karakterini oynamıştır.

Filmleri ve Dizileri :

2014 – Tut Sözünü (Sinema Filmi)
2014 – Aşktan Kaçılmaz (TV Dizisi)
2014 – Kendime İyi Bak (TV Dizisi)
2014 – Düşler ve Umutlar (TV Dizisi)
2013 – Böyle Bitmesin (TV Dizisi)
2011-2013 – Kuzey Güney ( TV Dizisi)
2009-2012 – Sakarya Fırat (TV Dizisi)
2008 – Doğruluk Ekseni (TV Dizisi)
2008 – Gazi (TV Dizisi)

çağdaş onur öztürk kaza çağdaş onur öztürk kimdir çağdaş onur öztürk diriliş ertuğrul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta transfer tamam
Beşiktaş'ta transfer tamam
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage