Volkan Demirel: Futbolcu olmasaydım turizmci olurdum

Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, "Futbolcu olmasaydın ne olurdun Volkan abi?" sorusuna, "Turizmcilik yapardım. Baba mesleği, otogarda turizm işiyle uğraşırdım" cevabını verdi.

Volkan Demirel: Futbolcu olmasaydım turizmci olurdum
Volkan Demirel: Futbolcu olmasaydım turizmci olurdum

Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel,  "Futbolcu olmasaydın ne olurdun Volkan abi?" sorusuna, "Turizmcilik yapardım. Baba mesleği, otogarda turizm işiyle uğraşırdım" cevabını verdi. 

FBTV'nin özel yayınına sarı lacivertli futbol takımının kaptanı Volkan Demirel katıldı. Canlı yayında Fatih Demirkol'un sorularını yanıtlayan başarılı file bekçisi,  "Her zaman Fenerbahçeli oldum. Fenerbahçe'siz bir hayat düşünemiyorum. Su ve ekmek gibidir benim için Fenerbahçe. Volkan olma sebebim Fenerbahçe'dir. Volkan'ın bitme sebebinin de Fenerbahçe olmasını isterim. Ne zaman beni kovarlar; ne zaman 'Biz seni istemiyoruz' derlerse o zaman yolumuza devam ederiz" diye konuştu.

"Baba mesleği, turizimcilik yapardım"

Programda Volkan Demirel'e, Fenerbahçeli diğer futbolcuların soruları da yöneltildi. Senegalli yıldız Moussa Sow'un, "Futbolcu olmasaydın ne olurdun Volkan abi?" sorusu üzerine Volkan, "Turizmcilik yapardım. Baba mesleği, otogarda turizm işiyle uğraşırdım" dedi.

İki süpriz  konuk
Programa aynı zamanda iki sürpriz telefon konuğu katıldı. Her ikisi de Medipol Başakşehir'de forma giyen Fenerbahçe'nin eski kaptanı Emre Belözoğlu ile Bekir İrtegün telefonla canlı yayına bağlanarak Volkan Demirel ile sohbet etti.


Emre Belözoğlu: Ekmek parası

Belözoğlu'nun, "Arabadayım şu an. Volkan'ı çok seviyorum" sözleri üzerine Demirel, "Nereye gidiyorsun?" diye sordu. Belözoğlu da, "Ekmek parası, tesise gidiyorum" karşılığını verdi.

"Emre yemek ısmarlayacaktı. 6 Ay oldu"

Volkan Demirel daha sonra Emre Belözoğlu ile görüşemediklerinden yakınarak, "Emre yemek ısmarlayacaktı. 6 ay oldu hala ısmarlayacak!" esprisini yaptı.

"Adam gibi adam"

Volkan, Emre Belözoğlu'nun yanı sıra Selçuk Şahin ve Egemen Korkmaz ile çok iyi dost olduklarını ve ailece görüştüklerini belirterek, "Üçü de adam gibi adamdır. Ne zaman başım sıkışsa ilk onlara koşarım" iafadelerini kullandı.

volkan demirel emre belözoğlu fbtv otogar kaleci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta transfer tamam
Beşiktaş'ta transfer tamam
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage