Fenerbahçeli yöneticinin tweete Galatasarlıları kızdırdı

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Selim Kosif Twitter'dan Galatasaray taraftarını kızdıracak bir paylaşım yaptı. Kozif'in yaptığı paylaşımların devam etmesi sarı kırmızılı taraftarları daha da kızdırdı.

Fenerbahçeli yöneticinin tweete Galatasarlıları kızdırdı
Fenerbahçeli yöneticinin tweete Galatasarlıları kızdırdı
moyo

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Selim Kosif Twitter'dan Galatasaray taraftarını kızdıracak bir paylaşım yaptı. Kozif'in yaptığı paylaşımların devam etmesi sarı kırmızılı taraftarları daha da kızdırdı. 

"Eğer alttaki tablo..."

Galatasaray'ın eski futbolcuların FETÖ'nün futbol imamı Adil Öksüz ile birlikte yer aldıkları fotoğrafın ortaya çıkmasının ardından Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Selim Kosfi, Twitter hesabından  fotoğrafı paylaşarak "Hep Fenerbahçe medyası derler, eğer alttaki tablo Fenerbahçeli futbolculardan oluşsaydı neler olabileceğini düşünebiliyor musunuz?" ifadelerini kullandı.

Kozif bu paylaşımına  "Düşünün o tarihten sonra aldıkları şampiyonlukları" diye bir tweet  daha atarak devam etti. Kosif'in yaptığı paylaşımlar, Sarı-Kırmızılı taraftarları daha da kızdırdı.

2015 yılında da sosyal medya üzerinden saldırmıştı

Galatasaray'ın, Fenerbahçe ile oynanan kadın basketbol maçı için federasyonun 'hükmen mağlubiyet' kararı vermesinin ardından düzenlediği basın toplantısına sarı-lacivertlilerden ilk tepki geldi.


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in TBF Başkanı Harun Erdenay'a yaptığı sert açıklamaların sonrasında, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selim Kosif, Twitter hesabından, "Tüm uyarılarımızı dinleme, bildiğini yap, sonra federasyonu suçla. Çok yazık ezeli rakibimizin bu kadar beceriksizce yönetilmesi" şeklinde bir mesaj gönderdi.

fenerbahçe galatasaray adil öksüz selim kosif
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak