Siyasiler'den Tarık Akan mesajarı

Yeşilçam'ın yakışıklı Jön'ü, Türk Sineması'nın kıymetli oyuncusu Tarık Akan bu sabah hayatıı kaybetti. Tüm ülkeyi yasa boğan kaybın ardından Siyaset adamları değerli oyuncu için taziye mesajı yayımladılar.

Siyasiler'den Tarık Akan mesajarı
Siyasiler'den Tarık Akan mesajarı
Başbakan Binali Yıldırım : Sanat Camiamıza başsağlığı diliyorum
 
Başbakan Binali Yıldırım, Yeşilçam'ın usta ismi Tarın Akan'ın vefatı sebebiyle yayımladığı taziye mesajında, "Tarık Akan'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve bütün sanat camiamıza başsağlığı diliyorum" dedi. Yıldırım, Tarın Akan'ın vefatı sebebiyle bir taziye mesajı yayımladı. Başbakan Yıldırım, yazılı mesajında "Türk sinemasının önemli isimlerinden Tarık Akan'ın vefatını teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Tarık Akan'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve bütün sanat camiamıza başsağlığı diliyorum" ifadelerini kullandı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu: Mekanı cennet olsun

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk sinemasının ünlü ismi Tarın Akan'ın vefatı sebebiyle yayımladığı taziye mesajında, "Yeşilçam'ın usta ismi Tarık Akan'ı kaybettik. Mekanı cennet olsun" dedi. Kılıçdaroğlu, Tarın Akan'ın vefatı sebebiyle sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden bir taziye mesajı yayımladı. CHP lideri Kılıçdaroğlu, mesajında Tarın Akan'ın oyunculuğu ve onurlu duruşuyla tüm sanatçılara örnek olduğunu belirterek, "Oyunculuğu ve onurlu duruşuyla tüm sanatçılara örnek olmuş, Yeşilçam'ın usta ismi Tarık Akan'ı kaybettik. Mekanı cennet olsun" ifadelerini kullandı.

Nabi Avcı:
 Türk sinema tarihinde müstesna bir yer kazandı

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Sanatçı Tarık Akan'ın vefatı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bakan Avcı'nın mesajında şu ifadelere yer verdi: “Tarık Akan'ın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Tarık Akan, başarılı oyunculuğunun yanı sıra, son yıllarda, sosyal sorumluluk bilinciyle çocuklarımızın eğitimine de katkıda bulundu. Tarık Akan, çizdiği karakterlerle Türk sinema tarihinde müstesna bir yer kazandı. Tarık Akan'a Allah'tan rahmet; ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve sanat camiamıza başsağlığı diliyorum."
tarık akan yeşilçam türk sineması hayatını kaybetti oyuncu aktör siyasilerden taziye mesajları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta transfer tamam
Beşiktaş'ta transfer tamam
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage