Erman Toroğlu'dan şok iddia!

Erman Toroğlu, 2016 Avrupa Şampiyonası (EURO 2016) sırasında A Milli Futbol Takımı'nda yaşanan prim tartışması ile ortaya şok bir iddia attı.

Erman Toroğlu'dan şok iddia!
Erman Toroğlu'dan şok iddia!
moyo

Erman Toroğlu,  2016 Avrupa Şampiyonası (EURO 2016) sırasında A Milli Futbol Takımı'nda yaşanan prim tartışması ile ortaya şok bir iddia attı. 

Erman Toroğlu, A Spor'da yaptığı açıklamada, "Burak Yılmaz'ın milli takımda Tümer Metin'i dövdüğü iddia ediilyor. Bunu Ankara'da bir yerden duydum. İstanbul'da da duydum. Bunlar konuşuluyor" diyen Erman Toroğlu açıklamsında şu ifadelere yer verdi.: Burak Yılmaz, Tümer Metin'i dövdü. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, kendisinin teknik direktörlük yaptığı EURO 2008'da milli takımın futbolcusu olan ve halen Lig TV'de yorumculuk yapan Tümer Metin'i, EURO 2016 sırasında milli takım teknik heyetine dahil etmişti. Ekipte, Metin'in yanı sıra aynı kadroda yer alan Tuncay Şanlı ve Nihat Kahveci de yer almıştı.


"Burak Tümer'i dövdü"
EURO 2016'daki prim tartışmaları sonrasında bazı medya kuruluşlarında Burak Yılmaz ile Caner Erkin'in milli takım kampında Tümer Metin'le sert bir tartışma yaşadığı ileri sürülmüştü. Erman Toroğlu: Burak Yılmaz, Tümer Metin'i dövdü

"Kavgasız takım olmaz"
A Milli Takım'ın kaptanı olan ve prim tartışmalarının ardından ay yıldızlı ekibe çağrılmayan Arda Turan, geçtiğimiz günlerde katıldığı NTV Spor programında verdiği röportajda şunları söylemişti:

"Kavga her gün olur. Ben gittiğim günden beri kavga var. Kavga etmeyen takım mı olurmuş. Mutlaka kavga edeceksin. Hocam bu olaylarda bire bir kimseyle muhatap olmak istemedi. Basın toplantısı yaptı. Milli Takım için konuşmadım. Ama şimdi söylenen şeyler karşısında konuşmak zorundayım. Çünkü hayatım boyu prim konuşmadım. Konuşursam anam babam beni eve koymaz. Ağır geldi. Biz de 29 yaşındayız. Herkesin, arkadaşlarımızın anası babası var, çoluğu çocuğu var. Bu lafları kimse kaldırmaz."

erman toroğlu burak yılmaz tümer metin euro 2016 kavga arda turan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
NATO'dan Rusya'ya Sert Uyarı
NATO'dan Rusya'ya Sert Uyarı