22 Vali ile gerçekleştirilen görüşme tamamlandı!

İçişleri Bakanlığı'nın çağrısıyla 22 ilin valisi ile gerçekleştirilen güvenlik toplantısı yaklaşık 9.5 saat sürdü.

22 Vali ile gerçekleştirilen görüşme tamamlandı!
22 Vali ile gerçekleştirilen görüşme tamamlandı!

İçişleri Bakanlığı'nın çağrısıyla doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki 22 ilin valisi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun başkanlığında düzenlenen güvenlik toplantısına katılmak için Ankara'ya gitti. Toplantı yaklaşık 9.5 saat sürdü. İçişleri Bakanlığı, Adıyaman, Ağrı, Ardahan, Batman, Bitlis, Bingöl, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hakkari, Iğdır, Kars, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Tunceli ve Van valisini Ankara'ya çağırdı.

Açılış konuşması Bakan Soylu'dan 

NTV'deki habere göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında bugün yapılan toplantıda, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde kararlılıkla sürdürülen terörle mücadele operasyonları değerlendirildi. PKK ile diğer örgütlerin neden olduğu güvenlik sorunları ile terörle mücadele konuları kapsamlı olarak ele alındı.
Gölbaşı Vilayetler Evi'nde, saat 10.00'da basına kapalı gerçekleştirilen toplantı, İçişleri Bakanı Soylu'nun açılış konuşmasıyla başladı. 

Toplantı devam edecek 

İlgili kurumların bilgilendirmeleri ile devam edecek toplantıya, İçişleri Bakan Yardımcısı Sebahattin Öztürk, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Muhterem İnce, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muhammed Dervişoğlu, Göç İdaresi Genel Müdürü Atilla Toros, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Ahmet Sarıcan ve ilgili güvenlik bürokrasisi yetkilileri katıldı..

süleyman soylu içişleri bakanı içişleri bakanlığı vali güvenlik toplantısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta transfer tamam
Beşiktaş'ta transfer tamam
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage