Reklam
Reklam

Jim Carrey'den suçlamalara yanıt!

Aşırı doz ilaçtan ölen sevgilisi Cathriona White'nin 'ölümüne neden olmakla' suçlanan ünlü oyuncu Jim Carrey, hakkındaki suçlamalara tepki gösterdi.

Jim Carrey'den suçlamalara yanıt!
Jim Carrey'den suçlamalara yanıt!
Bu içerik 1943 kez okundu.
Reklam

Ünlü oyuncu Jim Carrey'nin eski sevgilisi Cathriona White 30 yaşında aşırı doz reçeteli ilaç alması sonucu ölmüştü. 54 yaşındaki yetenekli oyuncu, kendisini aşırı doz ilaçtan ölen sevgilisi Cathriona White'nin 'ölümüne neden olmakla' suçlayan White'ın eski kocası Mark Burton'a tepki gösterdi. Jim Carrey, "Hakkımdaki dava acımasız bir karalama kampanyası" dedi.

 "Benden ve bir zamanlar sevdiğim kadından yararlanmaya çalışan bu acımasız davaya katlanmayacağım"

White'nin eski kocası Mark Burton, Carrey hakkında dava açmıştı. Jim Carrey ise "Benden ve bir zamanlar sevdiğim kadından yararlanmaya çalışan bu acımasız davaya katlanmayacağım. Umarım bir gün insanlar bu durumdan para kazanmaya çalışmaktan vazgeçer ve Cathriona'nın huzur içinde yatmasına izin verirler" dedi.

"Bu adamın avukatıyla bir odada bu durumu hemen çözebilirim"

"Bu adamın avukatıyla bir odada bu durumu hemen çözebilirim ama bazen dünyadaki kötülüklere karşı koyarak onurunuzu korumanız gerekir." ABD'nin Los Angeles Yüksek Mahkemesi'ne sunulan belgelerde, Carrey'nin "suçunu gizlemeye uğraştığı" yazıyor. White'a ilaçları, "Arthur King" sahte ismiyle Carrey'nin aldığı belirtiliyor.

Sancılı bir ilişki yaşayan Jim Carrey-Cathriona White çifti, White'nin ölümünden birkaç gün önce tekrar ayrılmışlardı.

Carrey'den tazminat istiyor

Mark Burton, Carrey'in, eski sevgilisinin ölümündeki payını gizlemek için White'ya cesedi bulunmadan bir gün önce "sahte bir mesaj" gönderdiğini iddia etti. Burton, Carrey'nin mesajda ilaçların yerini sorduğunu söyledi. Cathriona White'ın eski kocası ayrıca Carrey'nin White'ı kontrol ve manipüle etmekle saplantılı olduğunu ve kadının evine güvenlik kameraları koydurduğunu öne sürdü.

Burton, Carrey'den, cenaze ve avukat masraflarına ek olarak başka tazminatlar da ödemesini talep ediyor.(bbc türkçe)

jim carrey cathriona white mark burton
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta transfer tamam
Beşiktaş'ta transfer tamam
Pentagon El Adnani'nin ölümünü doğruladı
Pentagon El Adnani'nin ölümünü doğruladı