Seda Akgül'e eski eşinden şok mesajlar: 'Zayıfladın da kadın mı oldun?'

Son dönemlerin fenomen programo Kısmetse Olur'un sunucusu Seda Akgül, 4 ay süren evliliğini anlattı. Akgül, "Bana attığı mesajda, 'Zayıfladın da kadın mı oldun, önceki sevgililerimden daha çirkinsin' diye mesaj atıyordu" dedi.

Seda Akgül'e eski eşinden şok mesajlar: 'Zayıfladın da kadın mı oldun?'
Seda Akgül'e eski eşinden şok mesajlar: 'Zayıfladın da kadın mı oldun?'

Seda Akgül 4 ay süren evliliğini ve onu boşanmaya götüren nedenleri canlı yayında anlattı.
Seda Akgül'ün açıklamaları: 20 günlük gelindim, benim kocam çalışmadığı halde 'işim var' deyip Çeşme'ye gidiyordu. Ayrıldığımızda farkettim, o hiç evlenmemiş ki benimle.

49 yaşına kadar evlenmemiş ya, çok seçici olduğunu düşündüm. Orada kendi kitabımla çeliştim aslında...'40 yaşına kadar bağlılık yemini etmemiş bir adamdan korkun'. Ben onu hiçbir zaman ezmedim, hiçbir zaman büyük beklentilerim olmadı.

Bir gece saat 04:00'te ağır mesajlar 'eski sevgililerimden çok daha çirkinsin', 'zayıfladın da kadın mı oldun'... Aile büyüklerinde mesajları gösterdim, 'mahkemeye gelmesini sağlayın, tek celsede bitsin' dedim. Ben çok üzüldüm, hayallerim yıkıldı benim.

Bir gün kanepede otururken 'ben, o ve köpeğim... İşte hayalim bu' dedim. Kadın evli. 1 ay kriz yaşamışlar. Sonra toparlamışlar. 'Eşim biliyordu, ailece görüşelim' demişler. Ben yurtdışında okudum. Bu nedir ya? Hangi örf ve adette var?

Annem baştan biliyormuş. Ayrılırken de 'kızım sen kocaman bir kadınsın bütün kararlarının arkasındayız' dedi. Kendi başıma gittim. Çeşme'de adliyeye. Hakim davayı 1 Eylül'e erteleyecekti. Hakimin odasına daldım. 'Siz benim 1 Eylül'e kadar yaşayacaklarımı garanti edemezsiniz. Bir kadın dayanışması olsun. Beni boşayın' dedim. O genç hakime beni tek celsede boşadı.

Şeker hastası çıktım. Mesaj geldi telefonuma 48 saat içinde anneni kaybedebilirsin. emboli riski var diye. Ankara'ya gittim. Annem yoğun bakımdan çıktı, babama göğüs kanseri teşhisi kondu. O yoğun bakıma girdi. 2 ay sonra çocuğum gibi sevdiğim köpeğimi kaybettim. Onu gömmeye Çeşme'ye gittim. Sonra orada karşıma Avram çıktı. Yerin dibindeyim, sürünüyorum. Beni dinleyen, benden cinsel bir beklentisi olmayan biri. Öyle dahil oldu hayatıma...

 

Boşanma öncesi son bir kez buluşalım dedi. Ben özür beklerken, azar işittim.Benim de hatalarım varmış. Hatalarım ne diye sordum. 'Kötü araba kullanıyorsun, kabul etmiyorsun', 'Uçak yolculuklarında uyuyorsun' dedi. Günde 16 saat çalıştığım için olabilir mi acaba?

Köpeğimi kaybettim 2 ay ağladım, boşandım 1 dakika ağlamadım. Çünkü köpeğim beni 8 yılda 8 saniye üzmedi ama evliliğimde 5 gün üst üste mutlu olmadım. Evlilik fotoğraflarını bastırmadım, şunu farkettim. Eve sevdiği, kendine ait tek bir parça getirmemiş.

 

 

 

seda akgül kısmetse olur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta transfer tamam
Beşiktaş'ta transfer tamam
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage