Ayşegül Terzi karardan sonra ilk kez konuştu

Kurban Bayramı'nın 1. günü halk otbüsünde şort giydiği için Abdullah Çakıroğlu'nun saldırısına uğrayan hemşire Ayşegül Terzi psikiyatrik tedaviye başladı. Ayşegül T., "Serbest kaldıktan sonraki gülen suratı hep aklımda" dedi.

Ayşegül Terzi karardan sonra ilk kez konuştu
Ayşegül Terzi karardan sonra ilk kez konuştu

Kurban Bayramı'nın 1. günü halk  otbüsünde şort giydiği için Abdullah Çakıroğlu'nun saldırısına uğrayan hemşire Ayşegül Terzi psikiyatrik tedaviye başladı. Ayşegül T., "Serbest kaldıktan sonraki gülen suratı hep aklımda" dedi

İstanbul'da belediye otobüsünde şort giydiği için Abdullah Çakıroğlu'nun fiziksel şiddetine maruz kalan Ayşegül Terzi sanık hakkında verilen kararın ardından ilk kez konuştu. 

Habertük Gazetesi'ne konuşan Ayşegül Terzi şunları söyledi: "Yanımda biri olmadan uyuyamıyorum. Tek başıma dışarı çıkamıyorum. Uzun süre bu korkuyu üzerimden atabileceğimi sanmıyorum. O nedenle bugün (dün) terapiye başlıyorum."

"Vicdansız yorumlar yapanlar var"

Bu süreçte herkesin yanında olmadığını, destek verenler kadar kötü yorumlar da yapıldığını söyleyen Terzi, "İyi yorumlar kadar kötü yorumlar da var. Sosyal medyadan ‘Oh olsun', ‘İyi olmuş', ‘Ölmeliydin' diyen var. Vicdansızca yorum yapanlar var" ifadelerini kullandı. 

Abdullah Çakıroğlu'nun saldırısına uğrayan Ayşegül Terzi, yaşadığı psikolojiyi, "Sürekli ağlama duygusu var ve ağlama nöbetleri geliyor. Ağlıyorum. Serbest bırakıldığında gülen suratı hep gözümün önüne geliyor" dedi. "Destek olan herkese teşekkür ediyorum" diyen Ayşegül Terzi, "Benim yaşadığımı Allah düşmanımın başına vermesin. Hiçbir kadın yaşamasın" diye konuştu.

ayşegül terzi abdullah çakıroğlu tekme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da son 24 saatte 23 bin 996 yeni vaka
Fransa’da son 24 saatte 23 bin 996 yeni vaka
ABD’de Johnson & Johnson’ın Covid-19 aşısına onay
ABD’de Johnson & Johnson’ın Covid-19 aşısına onay