Samsung Electronics 1 milyondan fazla kavisli monitör sattı

Samsung Electronics, dünya genelinde bir milyondan fazla kavisli monitör sattığını duyurdu.

Samsung Electronics 1 milyondan fazla kavisli monitör sattı
Samsung Electronics 1 milyondan fazla kavisli monitör sattı

Eylül 2014'te ilk kavisli LED monitörü olan 27 inç, 4000R SD590C modelini tanıtan ve o tarihten bu yana serisini daha fazla kavisli monitör içerecek şekilde genişleten Samsung Electronics, IDC verilerine göre, şu anda tüm dünyada kavisli monitör satışlarının yüzde 85'inden daha fazlasını gerçekleştiriyor.
Uzun süre kullanıma olanak tanıyacak, daha konforlu ve daha kapsamlı görüntüleme deneyimi için merkezden kenara eşit görüntüleme mesafelerine sahip olan Samsung kavisli monitörler, tasarımı sayesinde insan gözünün doğal şekline uyum sağlama özelliği ile öne çıkıyor. Ekstra geniş görüntüleme açıları ve gelişmiş kontrast oranları ile birleştiğinde bu kavisli ekranlar, gerçekçi ve dikkat dağıtmayan resim kalitesi arayan oyun ve ev eğlence sistemi kullanıcıları için ideal bir seçim haline geliyor. Samsung, oyun oynama veya içerik görüntüleme sırasında birden fazla monitör kullanan kullanıcıların artan ihtiyacına da karşılık veriyor.


Dünyanın en fazla satan kavisli monitörleri Türkiye'de
"Dünyada ilk kavisli monitörümüzü tanıttıktan bu yana kavisli monitör teknolojisinin, oyun ve eğlence izleyicilerinin beklediği bir endüstri standardına dönüştüğünü gördük" yorumunda bulunan Samsung Electronics Türkiye BT Ürün Grup Satış ve Pazarlama Müdürü Pınar Kaçar sözlerine şöyle devam ediyor:
"Kavisli monitörlerin popülerliği artmaya devam ettikçe kullanıcılar için daha çekici ve daha konforlu ürünler üretmek amacıyla, ekranlarımızın tasarım ve özelliklerini her yeni seride daha da geliştiriyoruz. Şu ana kadar bir milyon kavisli monitör satış rakamına ulaşmaktan mutluyuz ve önümüzdeki yıllarda yeni kavisli teknolojiler sunmayı dört gözle bekliyoruz. Türkiye'deki kullanıcıların da göstermiş olduğu ilgiye yanıt vermek için en yeni kavisli monitörlerimizi ülkemize getirmeye devam edeceğiz."
 

samsung kavisli monitör pınar kaçar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta transfer tamam
Beşiktaş'ta transfer tamam
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage
Facebook’tan liselilere özel yeni sosyal ağ: Lifestage