Iraklı iş adamı Rassan Swara Khoshnaw projelerini açıkladı

Irak'ta inşaat, pazarlama, tanınmış markaların distribütörlüğü ve iş geliştirme üzerine faaliyet gösteren şirketi bulunan ıraklı iş adamı rassan swara khoshnaw.

Iraklı iş adamı Rassan Swara Khoshnaw projelerini açıkladı
Iraklı iş adamı Rassan Swara Khoshnaw projelerini açıkladı
moyo

Irak'ta inşaat, pazarlama, tanınmış markaların distribütörlüğü ve iş geliştirme üzerine faaliyet gösteren şirketi bulunan Iraklı iş adamı Rassan Swara Khoshnaw “Başta inşaat olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir şirketim var. Faaliyetlerimi daha da genişletip, Türkiye'de de yatırım yapmak istiyorum” dedi.

Sosyal medya platformu Instagram'da birçok takipçisi bulunan ve takipçileri arasında Türklerin de olduğunu belirten Iraklı iş adamı Rassan Swara Khoshnaw “Instagram'da aktif olmayı ve paylaşımlar yapmayı seviyorum. Genellikle seyahatlerimde çektirdiğim fotoğrafları ve günlük yaşantımdan kareleri paylaşıyorum. Sosyal medya özellikle pandeminin hayatımıza girmesiyle birlikte herkesin daha yoğun olarak kullandığı, hatta sosyalleştiği bir alan oldu. Sosyal medya platformlarına bu kadar ilgi gösterilmesi markaların da reklam stratejilerini önemli ölçüde etkiledi. Bu dönemde tanıtım ve reklamlarında sosyal medya platformlarına ağır veren markalar, daha başarılı oldular” dedi.

Dijital ortamda gerçekleştirmeyi planladığı bir projesi olduğunu belirten Iraklı iş adamı Rassan Swara Khoshnaw, “Dijital pazarlamanın 2021 yılında yüzde 200 büyümesi bekleniyor. Artık şirketler dijital dünyanın ve dijitalleşmenin önemini anladı. Ben ve ekibim dijital ortamda gerçekleştirecek bir projenin hazırlık aşamasındayız. Yakın zamanda projemi hayata geçirmeyi planlıyorum” diye konuştu.

Türkiye'yi çok sevdiğini ve sık sık seyahat ettiğini belirten Iraklı iş adamı Rassan Swara Khoshnaw “Seyahat etmeyi ve farklı ülkeleri gezmeyi çok seviyorum. Türkiye'ye de sık sık geliyorum ve çok seviyorum” şeklinde konuştu.

 

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak