Masumlar Apartmanı'nda İzleyenleri Şok Eden Veda

Dün akşam 26. bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı'nda babasının ölümüyle yıkılan İnci, Safiye'nin konuşmasıyla kendine geldi. Ölümcül bir hastalığı olan Naci ise Han'ın ısrarı üzerine Safiye'den ayrılarak İstanbul'u terk etti. Esat tarafından hayal kırıklığına uğrayan Gülben ise adeta kendisini kaybetti.

Masumlar Apartmanı'nda İzleyenleri Şok Eden Veda
Masumlar Apartmanı'nda İzleyenleri Şok Eden Veda Haber Metraj
moyo

Dün akşam 26. bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı'nda babasının ölümüyle yıkılan İnci, Safiye'nin konuşmasıyla kendine geldi. Ölümcül bir hastalığı olan Naci ise Han'ın ısrarı üzerine Safiye'den ayrılarak İstanbul'u terk etti. Esat tarafından hayal kırıklığına uğrayan Gülben ise adeta kendisini kaybetti.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı, dün akşam yayınlanan bölümle izleyici ekrana kilitledi.

SAFİYE'NİN SÖYLEDİKLERİ İNCİ'Yİ KENDİNE GETİRDİ

Masumlar Apartmanı son bölümde babasının ani ölümüyle yıkılan İnci zor zamanlar yaşadı. Kendisine daha önce tokat atan Safiye'ye karşı da saldırgan tavır alan İnci eve de ayakkabılarıyla girmeye başladı. Ancak Safiye, kendi geçmişinden izler gördüğü İnci'nin yanına giderek duygusal bir konuşma yaptı. İnci ise hiç beklemediği bu konuşmanın ardından kendini toparladı.

GÜLBEN KRİZ GEÇİRDİ

Platonik aşık olduğu Esat'ın kendisini çaya çıkarmasıyla umutlanan Gülben, Esat'ı Esra'nın evinden çıkarken görünce adeta yıkıldı. Kriz geçiren Gülben, merdivenlere yığılıp kalırken yıllardır engel olamadığı hastalığına yenik düşerek Esat ve Esra'nın yanında idrarını kaçırdı.

NACİ'Yİ BULAMAYAN SAFİYE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ablası Safiye'nin durumunun daha kötüye gitmesini istemeyen Han, hasta olan Naci'den İstanbul'dan gitmesini istedi. Safiye'nin karşısında da atak geçiren ve zor anlar yaşayan Naci ise büyük bir üzüntü içinde İstanbul'u ve Safiye'yi terk etmeye karar verdi.Naci, kızının yanında olabilmek için Ankara'ya döneceğini Safiye'ye söyledi. Ancak Han'ın konuşmalarını duyan Gülben ise Safiye'ye, Naci'nin Han yüzünden gittiğini söyledi. Naci'yi durdurmak isteyen Safiye'nin yardımına ise İnci koştu. İnci ve Safiye tren garına gitti ancak Naci'yi bulamadı. Trenin hareket etmesi üzerine ise Safiye gözyaşlarına boğuldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor