Kırmızı Bültenle Aranan Terörist Sahte Kimlikle Yakalandı

Kırmızı bültenle aranan terör örgütü DEAŞ üyesi, Hatay'dan Ankara'ya giderken yakayı ele verdi. Örgüt üyesinin sahte kimlik ile yakalanması gözlerden kaçmadı.

Kırmızı Bültenle Aranan Terörist Sahte Kimlikle Yakalandı
Kırmızı Bültenle Aranan Terörist Sahte Kimlikle Yakalandı Haber Metraj
moyo

Kırmızı bültenle aranan terör örgütü DEAŞ üyesi, Hatay'dan Ankara'ya giderken yakayı ele verdi. Örgüt üyesinin sahte kimlik ile yakalanması  gözlerden kaçmadı.

Suriye'ye 2013 yılında Kazakistan'dan gelerek DEAŞ terör örgütüne katıldığı, çatışma bölgelerinde örgüt içerisinde faaliyet gösterdiği ve DEAŞ'a katılmak üzere Suriye'ye gitmek isteyen örgüt mensuplarına lojistik destek sağladığı tespit edilmesi nedeniyle kırmızı bültenle uluslararası seviyede aranan B.A.'nın yasadışı yollardan ülkemize giriş yaptığı ve korsan taksi ile Ankara iline geleceği Ankara İstihbarat Şube Müdürlüğünce tespit edildi.

ANKARA İLE KOORDİNELİ HAREKET EDİLDİ

Hatay'danistihbarat ekiplerince takibe alınan şüpheliler ve korsan taksinin Ankara iline yaklaşması üzerine operasyon kararı alınmış ve Terörle Mücadele ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri Ankara C. Başsavcılığı ile koordine kurmuştur.

SAHTE KİMLİKLE YAKALANDI

TEM özel operasyon ekiplerince yapılan operasyon neticesinde kırmızı bültenle aranan B.A. ve korsan taksici M.Y. yakalanmış, B.A. isimli şüphelinin üzerinde İ.A. adına düzenlenmiş sahte yabancı kimlik ele geçirildi. Şüphelilerden ele geçen dijital materyallerin incelenmesi ve sorgu işlemleri devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak