Öğretmenlere otellerde yüzde 35 indirim

Öğretmenlere otellerde yüzde 35 indirim

Türkiye Otelciler Federasyonu üyesi otellerde, MEB bünyesinde çalışan öğretmen ve emekli öğretmenlere işletmelerde yüzde 35’e kadar indirimli tatil yapmalarına imkan sağlanacak.

EĞİTİM - 2016-08-13 15:31:36

Türkiye Otelciler Federasyonu üyesi otellerde,  MEB bünyesinde çalışan öğretmen ve emekli öğretmenlere işletmelerde yüzde 35’e kadar indirimli tatil yapmalarına imkan sağlanacak.

MEB yetkililerinden alınan bilgiye göre, kamu ve özel kurumlar ile kuruluşların hizmetlerinden öğretmenlerin uygun şartlarda yararlandırılması için Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Türkiye Otelciler Federasyonu arasında işbirliği protokolü imzalandı. 

Yüzde 35 indirim

Protokol ile MEB'e bağlı olarak çalışan ve emekli öğretmenlerin kendileri veya birinci derece aile yakınlarının Türkiye Otelciler Federasyonu üyesi otellerden, işletmelerden yılın talep edilen herhangi bir döneminde afişe edilen fiyatlardan yüzde 35’e kadar indirimli olarak yararlanmasına imkan sağlanacak. Türkiye Otelciler Federasyonu, indirim uygulanacak otellerin listesini ve bu otellerde uygulanacak indirim oranlarını, www.turofed.org.tr internet sayfasında ayda bir güncelleyerek duyuracak. 

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER